Tropical Islands


 • ubytování: bez ubytováníubytování: bez ubytování
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy

Doprava: autokarem

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Rychnov nad Kněžnou - Vamberk - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Litomyšl - Vysoké Mýto - Chrudim (nebo Holice) - Pardubice - Hradec Králové - Praha - Ústí nad Labem.

Program zájezdu

1. den:
odjezd v nočních hodinách předchozí den.
Celodenní koupání v unikátním aquaparku Tropical Islands – Jižní moře s písečnou pláží a palmami, Balijská laguna s vodopádem, deštný prales s více než 50 000 rostlinami a exotickými zvířaty, originální stavby z tropů, obchůdky se suvenýry, restaurace a různé atrakce za příplatek. Modrý tobogán Power-Turbo (délka 76 m, rychlost až 70 km/h), žlutý tobogán (délka 149 m), červený tobogán Crazy River s nafukovacími kruhy (délka 112 m), široká skluzavka nejen pro děti. U Balijské laguny jsou další 2 menší tobogány.
Tropino Club pro děti - motokárová dráha, softbalová aréna, prolézačky, skluzavky, bazének se čluny, lego hrad s 2 500 stavebnicovými kostkami a mnoho dalších atrakcí. Nový Jungle Splash vedle Jižního moře - 8 nových skluzavek a další vodní hry. Teplota vzduchu uvnitř areálu je cca 25°C.
Saunový svět (vstup bez plavek) - největší saunový komplex v Evropě - několik druhů saun a vířivek rozdělených do 7 oblastí.
V roce 2016 byl otevřen venkovní areál Amazonie, který je s halou propojený krytou chodbou - 2 bazény (jeden s vířivkami a pomalou řekou, druhý se skluzavkou), 250 m dlouhá divoká řeka White Water River, Pororoca - surfařský simulátor, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hřiště na míčové sporty, velká louka s lehátky. Voda je vyhřívaná na 31°C.
Odjezd vpodvečer. Návrat do ČR v nočních hodinách.

16.11.24 so sobota - sobota
vlastní autokarem
1 499 Kč
cena za 1 den (0 nocí)

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • technický doprovod

Cena nezahrnuje

 • vstupné (základní vstupné cca 45 €, děti 6 - 11 let, studenti, senioři 65+ let cca 35 €, vstupné do saunové části cca 15 €)
 • místenku v autobuse 200 Kč/osoba/obousměrně
 • komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 40 Kč/dospělá osoba, 32 Kč/dítě do 18 let