Melsa Coop Hotel ***


 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: plná penzestrava: plná penze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel Melsa Coop se nachází v centrální části městečka Nesebar a v blízkosti místa, která spojuje starou a novou část města. Od písečné pláže je vzdálený cca 150 m. Nabízí krytý bazén a masáže.

Pláž: Vzdálenost cca 150 m (cesta vede přes hotelovou zahradu - cca 20 schodů), pláž písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava: Nesebar je turistické středisko světového významu, jehož stará část se staletým půdorysem křivolakých uliček, podél nichž se nacházejí malebné domy, je kulturní památkou pod záštitou Unesco. Uličky v Nové i ve Staré části Nesebaru jsou plné vináren, restaurací, taveren v řeckém stylu, kaváren a obchůdků s širokým výběrem zboží všeho druhu včetně řemeslného a uměleckého typu. Z přístavu vyjíždí 2x za den rychlá loď Fast Farry do Pomorie a Sozopolu.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 30-40 min.

Stravování: plná penze

POLOPENZE – snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek PLNÁ PENZE - snídaní, oběd a večeře formou bufetu.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkový pokoj s balkónem bez posezení. Možnost jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, malá lednice, telefon, kabelová TV, vysoušeč vlasů, balkon. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s 24hod. recepcí, restaurace, výtah, lobby bar, venkovní bazén pro dospělé a děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, vnitřní bazén, obchod se suvenýry.


14.06. - 21.06.23 středa - středa
plná penze letecky
Sleva 12% 19 990 Kč 17 690 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.06. - 21.06.23 středa - středa
plná penze letecky (Brno)
Sleva 12% 19 990 Kč 17 690 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.06. - 21.06.23 středa - středa
plná penze letecky (Ostrava)
Sleva 12% 19 990 Kč 17 690 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Cena zahrnuje

 • Wi-Fi připojení v celém hotelovém areálu, menší fitness
 • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
 • ubytování 7 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,

Cena nezahrnuje

 • Trezor na recepci
 • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu